MÖBLER / Kistor / Kista 5897720
nr 589 7720
Kista
längd: 87
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 juni 2009
kl 17:46:41
29/6 16:51:42
Pakistanska mattor